Krásné a funkční

Na svah!
Základem oblečení pro pohyb na sjezdovce je, aby přes ně nemohl vítr, aby udrželo teplo, a aby ustálo i nějakou tu „zbloudilou“ sněhovou kouli. Na tělo si proto oblečte termoprádlo, které odvede pot a udrží vás v suchu a teple. Moc parády s ním bohužel nenaděláte, vyrábí se obvykle jednobarevné a tmavé. O to víc se ale můžete vyřádit dál. Na prádlo přijde triko a přes ně lehká mikina. Ty už se dnes dají sehnat v zajímavých střizích a barvách. Triko na jaře a v létě unosíte i samotné, a v mikině můžete lyžovat za teplých dnů nebo běžkovat. Nejdůležitější jsou ale svrchní bunda a kalhoty. Dámské kolekce dnes nabízejí vzory květin a další přírodní motivy. Nebojte se výrazných barev! Nejen, že vám budou slušet, ale v mlze na sjezdovce vás udělají nepřehlédnutelnou. Celý outfit korunujte helmou. I ta může být krásná, a dozdobit ji můžete například plyšovými oušky.
lyžař a sníh
Aprés ski
Po lyžování přichází čas na skutečnou módu. I tady můžete zkombinovat krásu a funkčnost. Prostředí horské chaty vyloženě nabádá k rustikálním motivům, takže vytáhněte svetry s norským vzorem a vlněné ponožky. Nejen, že budete vypadat roztomile, ale ještě vám bude teplo. Svetr slaďte s barvou šátku nebo třeba s náušnicemi.
divoké hory
Pokud vyrážíte večer do baru, přibalte kromě šatů i parku s kožíškem. Ochrání vás při přebíhání mezi budovami, a dodá vám vzhled polární princezny. Na nohy obujte solidní pohorky. Ty dnešní už se dají sehnat i ve veselých barvách nebo se zajímavým prošíváním, takže kromě funkce vám budou i slušet. A v chatě byste rozhodně neměla zapomenout na pořádně huňaté papuče, které zahřejí vaše celodenním lyžováním zmrzlé nožky. Ani na horách se pak nemusíte vzdávat oblíbených šperků. Sníh, oheň v krbu a vůně dřeva přímo volají po rustikálních, možná až trochu kýčovitých, ozdobách. Vylovte dřevěné brože po babičce nebo třeba korálky z vašich hippie let. Budou vám slušet, a perfektně zapadnou do atmosféry.