Plánujete svatbu?

Velkou pozornost na začátku bychom měli věnovat výběru termínu svatby. Může se stát, že vysněné datum, které bychom chtěli mít na svatebním oznámení, bude obsazeno.
novomanželé v lese
O tom, jaká naše svatba bude, rozhoduje ve velké míře prostředí, kde se svatba koná. Ideální je, když můžeme uspořádat vše na jednom místě. Vyhneme se tím náročným přesunům svatebčanů.
Vybíráme si objekt spíše na klidném a odlehlejším místě, kde budeme mít své soukromí, kde nebudeme rušeni a zároveň my hlasitou hudbou nebudeme rušit okolí. Vybíráme také podle zkušeností předchozích hostů.
Nabídky restaurací jsou různé. Pro naše slavnostní okamžiky jsou schopni nám přichystat podle našich požadavků třeba i celou oslavu.
svatební altán
Zajistí nám výzdobu celého prostoru, kde bude svatba probíhat, připraví slavnostní menu, které můžeme předem vyzkoušet a večerní pohoštění podle chuti formou rautu nebo grilovaných specialit. Podle našeho přání nám zajistí i svatební dort, živou hudbu, fotografa, květinovou výzdobu i ohňostroj. V závislosti na ročním období mohou zařídit také obřad pod širým nebem přímo v areálu zahrady restaurace. Zahradní zeleň také krásně vynikne i jako pozadí na našich svatebních fotografiích.
Parkovánípro svatební hosty restaurace bývá zajištěno v blízkém okolí zdarma. Hostům bývá v areálu k dispozici také nějaké sportovní vyžití, jako jsou kuželky, golf, sauna a pro jejich potomky například dětské hřiště se skluzavkou, různé hračky a hry.
Je dobré, když v nabídce také najdeme ubytování pro nás a naše hosty, někde třeba ve zvýhodněných cenách. Někde, jako bonus, je připraveno novomanželské apartmá zcela zdarma, někde nám třeba nezaúčtují pronájem.  
snubní prsteny s vyrytím
Chceme-li si vyzkoušet toto místo, můžeme přijít jako běžní hosté a personál si vyzkoušet. Také můžeme ochutnat umění pana kuchaře. Pak se teprve můžeme rozhodnout.