Montáž betonového plotu je hračka

Betonové zdi se stavěly již za socialismu, aby od sebe oddělily zpravidla vilovou zástavbu movitých stranických funkcionářů a lidí, profitujících na minulém režimu. Tehdy však šlo o nudné, nevzhledné, šedé vysoké zdivo, které s těmi současnými výrobky nemá nic společného.škaredý pletivový plot

Proč se pustit do výstavby plotu z prefabrikovaných dílů

Montáž betonového plotu Montáž MPC.cz je jednoduchá a rychlá – současné technologické postupy při výrobě stavebních materiálů umožňují dodávat na trh velké množství různých konstrukcí, které se skládají stavebnicovým systémem. Můžete si plot sestavit sami, anebo tímto úkolem pověřit specialisty se zkušenostmi. Samotná pokládka dílů je relativně snadná, největší úskalí však nastává při vyrovnání terénu a na pozemcích ve stylu kaskády – přece jen vám mohou odborníci nejen vhodně poradit, ale realizovat výstavbu doslova na klíč, s patřičnou zárukou.
Zajímavý vzhled – ačkoli se zdá, že betonová zeď bude působit nepřirozeně, není tomu tak. Můžete si totiž zvolit jednu z mnoha nabídek tvarů a barev ze vzorkovníku, případně podle fotografií prováděných realizací. Některé firmy umožňují jednotlivé druhy materiálu vidět „naživo“, osahat si je a podle toho také vybírat ten nejvhodnější.dřevěný plot za stromem
Více možností realizací – někteří lidé se domnívají, že se tímto způsobem vytváří pouze vnější ohraničení zahradní parcely, ale pole působnosti těchto výrobků je mnohem širší. Mohou se z nich stavět výběhy nebo kotce pro hospodářská a domácí zvířata, lze jimi oddělit okrasnou část zahrady od užitkové, ohraničit kompost nebo záhony. Výjimečné není ani využití v průmyslových https://euipo.europa.eu/ohimportal/cs/design-basics komplexech na vymezení skladovacích prostor, parkovacích zón atp.
Nulové náklady na údržbu – odpadají další náklady, které jsou běžné u plotů ze dřeva nebo z kovu. Žádné nátěry, utěsňování spár tmelením, žádná ochrana proti korozi a povětrnostním vlivům. Betonový plot má i jako bezúdržbový výrobek velmi dlouhou životnost, která mnohé z vás možná překvapí – běžně se odhaduje na čtyři desítky let.