Pronájem auta

Každý z nás se někdy dostane do situace, kdy se mu jeho automobil porouchá a nutně potřebuje náhradu. V takovém případě si můžete půjčit auto od rodiny nebo od přátel, pokud však tuto možnost nemáte, tak se obraťte na autopůjčovnu Praha, která Vám nabídne hned několik automobilů k zapůjčení.

autopůjčovna (2)

Tato půjčovna působí na trhu již 22 let a má s pronájmem automobilů ty nejlepší zkušenosti. Jejich auta jsou v naprosto perfektním stavu a mají nadstandartní výbavu. Automobily půjčuje na krátkodobí, či dlouhodobí pronájem a pro včetně mini busů. Po domluvě lze s firmou domluvit přistavení vozidla místě, které si určíte. Firma má na zapůjčení vozy značky Škoda a Ford a zaručí Vám maximální spolehlivost vozu.

autopůjčovna

Mimo samotného vozu se můžete těšit na služby, které jsou poskytovány k vozu zdarma. Mezi takové služby patří zapůjčení dětské sedačky, či podsedáku. Vozy jsou pro větší bezpečnost vybaveny imobilizérem a také zámkem na řadicí páku. Samozřejmostí jsou letní, či zimní pneumatiky, vždy podle ročního období. U každého vozu je také zákonné a havarijní pojištění vozu a to jak v tuzemsku, tak v zahraničí. V zimním období si můžete také zapůjčit sněžné řetězy, které jsou zdarma. S automobilem můžete také najet neomezené kilometry a můžete se spolehnout na čistotu v každém zapůjčeném vozu, protože čistota je to, co správný manažer potřebuje při pronájmu vozu.

Na webových stránkách firmy se můžete podívat na celý vozový park a to včetně minibusů, které nabízejí. Samozřejmostí je také podrobný ceník, který je rozepsaný u každého automobilu zvlášť a to jak na letní, tak na zimní sezónu. Ceník je rozepsaný od jednoho dne až po měsíční pronájem, či půjčení na víkend.

Pokud sháníte vůz, na který se můžete spolehnout, zatímco je Váš v servisu, tak určitě sáhněte po této půjčovně. Zaručeně nebudete litovat a rádi se budete k této osvědčené firmě vracet.