Výběr svatebních šatů

Svatba je mimořádná událost, na kterou se těší především nevěsty. Celý kolotoč zařizování svatby začíná žádostí o ruku. Žena dostane od svého milého nádherný zásnubní prstýnek a ještě plna dojmů a emocí začíná svatbu plánovat. Pár si musí vybírat mezi několika možnostmi. Chtějí mít svatbu venku na zahradě, v hradní kapli, na úřadě nebo dokonce v kostele? Chtějí na svatbě širokou rodinu nebo jim postačí svatba s nejbližší rodinou? To vše budou muset budoucí novomanželé zvážit a měli by se rozhodnout co nejdříve. Některé termíny jsou totiž https://www.szif.cz/cs/mimoradna-opatreni obsazené i na rok až dva dopředu, takže není radno otálet, pokud chtějí stihnout vybraný termín svatby. Jestliže je zamluvené místo obřadu i veselí, dále stačí zařídit hudbu, profesionálního kameramana a fotografa a květinou výzdobu.

novomanželé

Především nevěsty pak čeká výběr svatebních šatů. Každá žena se chce alespoň jednou v životě cítit a vypadat jako princezna a právě na své svatbě si může svůj sen splnit. Ale jaké šaty má nevěsta zvolit? Ideální je vzít si kamarádku a vyrazit do svatebních salónů. Některé šaty se ženám mohou líbit, ale na jejich postavě nebudou vypadat dobře. Chce to radu zkušeného odborníka v salónu, ale také přímý názor kamarádky nebo maminky. Pokud plánujete svatbu v boho stylu s věnečkem na hlavě a kyticí s obilím, jednoznačně si pořiďte volné splývavé šaty na ramínka. Jestliže chcete být za princeznu a na hlavě budete mít korunku, vyberte si bohatě zdobenou tylovou sukni. Korzetový vršek a objemná sukně se dokonale hodí téměř pro každý typ postavy.

nevěsta s kyticí

Svatební šaty jsou finančně náročnou záležitostí, tak zvažte, jestli si svatební šaty koupíte nebo půjčíte v půjčovně svatebních šatů Praha. Když si šaty koupíte, víte, že jsou poprvé oblečené na vás a nikdo jiný v nich oblečený nebyl. Takové šaty však stojí tisíce, ale výhodou je, že je po svatbě můžete za sníženou cenu prodat. Jestliže chcete ušetřit, půjčete si šaty v salónu. Šaty vám zde upraví na míru a vy si je pouze vyzvednete a po svatbě vrátíte. Nemusíte se starat o jejich čištění ani úpravu.