Hodinový manžel – záchrana na poslední chvíli

Převážně ženy se často ocitnou v situaci, kdy si samy neumějí poradit. Jedná se převážně o základní bytové opravy a práce, na které ony nestačí a vlastně jim ani nerozumí. Jedinou možností (v případě, že nemají muže), která jich může vysvobodit z nesnází, jsou neocenitelné služby hodinového manžela, který přijde vždy doslova na zavolanou a na poslední chvíli.
hodinový manžel.jpg

Není manžel jak ten hodinový

Není to pravidlo, že každý muž ovládá stejné zručnosti a nadání, co se týče prací kolem bytu a domu. Ne všichni muži totiž mají schopnost opravit vše, na co se ukáže prstem a už vůbec ne talent na to, aby správně udrželi v ruce vrtačku. V případě, že máte doma partnera, který je toho příkladem, nemusíte zoufat nad jeho neomaleností, ale rozhlédnout se po tom hodinovém. Ten sice roli skutečného manžela nezastoupí, ale hravě vám opraví vše, co potřebuje akutní zásah jeho šikovných rukou.
Výhody, které vám jeho služby přinesou:
– můžete ho zavolat jen v případě, když jeho pomoc potřebujete
– na rozdíl od toho skutečného manžela, ten „zručný“ vám opraví vše hned a tehdy, kdy to potřebujete
– nejedná se o žádnou převratně drahou finanční částku, pro kterou byste ho nemohla povolat, navíc se na jeho zásah do oprav ve vašem domě vztahuje jistá záruka
– nemusíte obtěžovat vašeho manžela a tlačit na něho, aby se pustil do něčeho, na co nejen nemá čas, ale ani dispozice
– jedná se o rychlou a kvalitní službu, kterou stojí za to využít, aby bylo doma vše takové, jak si to přejete mít – tedy funkční
svinovací metr.jpg

I jeho výběr musí být kvalitní

Hodinových manželů je spousta a je dobré vyzdvihnout fakt, že ne každý je skutečně tým pravým kutilem, který vám vše spraví během chviličky a důkladně tomu rozumí. Zaměřte se na recenze a třeba i nějaké doporučení od vašich známých, abyste se předem vyhnula situaci, kdy budete mít doma dva stejně nemožné kutily. Z toho by se pak už nejedna žena skutečně zbláznila.