Jak pojmout téma na dámskou mikinu s vlastním potiskem


Mandaly na mikinách – víte, že mandala je geometrický osově souměrný obrazec a ty na lidskou mysl působí neuvěřitelně harmonicky? Ať už zvolíte jakoukoli, a vězte, že mohou mít nekonečný počet podob, půjde o silný energetický zářič. Do mandaly můžete zakomponovat různé křivky, ale i kresby či fotky květin nebo lidské tváře. Digitálním tiskem navíc snadno vytvoříte pestré barevné pastelové tóny či duhové přechody.

květiny na potisk

Pokojové rostliny – dámská mikina s vlastním potiskem může být nápaditý dárek s oblíbenými květinami dotyčné osoby. Motivy kvetoucích rostlin vyniknou nejlépe na čistě bílé, případně lehce krémové. Jiné barvy textilu nedoporučujeme a zvláště ne tmavé (tmavě modré, hnědé, šedé nebo černé).

Stromy a jejich listy – na dámské mikině se bude dobře vyjímat i kresba či fotografie košaté koruny listnatého stromu. Zde se opět uplatní digitální tisková metoda, stromy jsou navíc velmi vděčným tématem, které ve formě potisku upoutá pozornost většiny kolemjdoucích.

potisk na mikinu

Dovolenková lákadla – chystáte-li překvapení pro svou manželku, družku či přítelkyni ve formě dovolenkového pobytu, můžete její zvědavost a touhu ještě zvýšit potiskem na tričko či mikinu v podobě fotografického panoramatu. Tento trik působí na psychiku velmi příznivě, zvláště u horských či mořských scenérií, jako jsou např. Kanárské ostrovy – Tenerife, rakouské Alpy, Pyreneje, Vysoké Tatry atd.

Fotografické koláže – koláže fotek z dovolených bývají docela častým námětem na potisk textilu, ale můžete je pojmout i velkoryse. Kupříkladu vystihnout nejzajímavější snímky z nejkrásnějších dnů v životě, které vás nebo vaše blízké něčím naplnily. A nemusí to být jen dovolená, třeba i sportovní akce, krátké výlety, seznámení se zajímavými lidmi, svatba, rodinné oslavy atp. A ke každé fotce připojte drobný bílý text, který každou událost znovu vyzdvihne do popředí.