Perfektní skladovací nádoba


Podnikáte v chemickém nebo potravinářském průmyslu?
Každý podnikatel musí splňovat nějaké zákonné normy, které mají za úkol chránit nejen zaměstnance, ale i životní prostředí a zákazníky. Zejména v potravinářském průmyslu je potřeba dodržovat nejpřísnější normy, aby byly všechny potraviny správně skladovány a nedošlo k jejich kontaminaci. Výsledkem kontaminace například u mléka by mohlo být to, že budou svým konzumentům způsobovat závažné zdravotní potíže. Každá potravina i tekutina má předepsané skladování, které musí být dodrženo.

ibc nádrže

Jinak tomu není ani v chemickém průmyslu
Je spousta chemikálií, které nemohou být skladovány ve skle nebo v keramice. Jediný možný obal je vyrobený z plastu. V různých chemických provozech, jako jsou například zinkovny, je potřeba, aby se s chemikáliemi snadno manipulovalo. Obvykle se objednává velké množství, a to je potřeba nějak dopravit ze skladu do výroby. Typicky se k přepravě používá VZV, a obal se musí snadno přepravit. Ideálním skladovacím materiálem jsou v obou případech ibc nádrže, které jsou vyrobeny z odolného plastu, a dají se vrstvit na sebe na plastové palety.

A to není všechno
Tyto nádrže neboli kontejnery se dají používat ja potraviny i na chemikálie. Vydrží opravdu hodně, a dají se vymýt a používat znova. Kromě toho je použijete i doma. Často se používají k chytání dešťové vody, takže je můžete mít i doma.

sklad vzv

Využijte jejich potenciál, a skladujte v nich cokoliv potřebujete pro svoje podnikání. Najdete je v mnoha velikostech, a to třeba na schoellerallibert.com, kde seženete různé barvy i palety. Oproti jiným firmám vám tato nabízí nejen koupi, ale i jejich pronájem. Podnikejte chytře, a ušetřete tam, kde je to možné. Nemusíte kupovat skladovací kontejnery, pokud je využíváte jen občas, a můžete si je pronajmout za mnohem lepší cenu.