Máte vroubek v registru?

Pakliže si potřebujete půjčit peníze, jistě jste již přišli na to, že se jedná o skutečně nemilou věc. Takový zápis v registru dokáže jeho majitele pořádně potrápit. Třeba tak, že se jeho šance na půjčku v takovém případě výrazně snižují. Minimálně na polovinu http://zahranicni.eurozpravy.cz/evropa/212075-dejte-nam-polovinu-ukrajiny-patri-rusku-burcuje-poslanec-statni-dumy/ – v žádné bance vám se zápisem úvěr nedají. Dočkáte se až ve chvíli, kdy zápis zmizí, ovšem to může trvat pořádně dlouho. Několik měsíců, a možná i několik let. A jen málokdo má tolik času na to, aby do té doby mohl čekat na peníze.

euro symbol, světlo, reflektory

Stačí malá nepozornost a zápis je tu

Potíže je v tom, že získat takový zápis je skutečná hračka. Nemusíte dělat celkem nic speciálního. Nemusíte být finančním podvodníkem, kriminálníkem ani notorickým neplatičem. Vlastně stačí, když zapomenete včas zaplatit za telefon, anebo za cokoli jiného, třeba za energie, za pojištění, za cokoli. Stačí pár dnů a zápis je tu. A v tomto případě neplatí, že když ho lehce nabydete, lehce se ho i zbavíte. Ba naopak, může vás pořádně potrápit.

Drobné klopýtnutí je možné tolerovat

Anebo vlastně nemusí. Stačí, když víte, jak na to. Stačí, když víte, že u nebankovních půjček takové pravidlo neplatí. Existují totiž i půjčky bez registru. Ovšem pozor, nemylte se. Neznamená to, že by se nikdo nezajímal, jak si stojíte. Ve skutečnosti je to tak, že i když máte malý, anebo třeba i o něco významnější zápis, tak je možné ho tolerovat. Jde především o to, proč jste ho získali.
stříbrné mince, komíny

Vyberte si úvěr podle svých potřeb

Jestliže bude z jeho povahy a z vaší bonity zřejmé, že svým závazkům v budoucnosti dostojíte a novou půjčku budete schopni bez potíží i s úroky splácet, můžete ji mít a zápis v tom nebude hrát žádnou roli. Dokonce si můžete vybrat, o co požádáte – ať už jde o běžný úvěr, anebo třeba o americkou hypotéku bez registru. Ve vaší situaci vám jistě přijde vhod. Získáte tolik peněz, kolik potřebujete, a to bez zbytečných omezení.