Nejen děti mají mnoho možností ke hře


Někteří dospělí už zcela zapomínají na to, že je štěstí založeno právě na pocitu spokojenosti, který dosáhnou i správnou formou rozptýlení.

I ve věku, kdy je pro vás hraní her poněkud nevhodné se můžete zabavit s těmi, na kterých vám záleží – a to nesmírně kvalitně. Není totiž hra jako hra a mnoho z nich je vhodných právě pro věkovou kategorii, do které spadáte vy. Třeba jako laser game Praha, kde budete muset plnit úkoly daných her a bojovat v úchvatně navržených arénách o prvenství.

Aztec (12)

Zvolte si arénu a téma hry

V Lazerfun je pro vás připravena velká škála aktivit. Kromě posezení v našem baru, možnosti zahrát si stolní fotbálek nebo videohry, je nepochybně největší atrakcí právě aréna, ve které se s laserovou zbraní bojuje. Vybrat si můžete z nabídky:

  1. Labyrint

  2. Aztécká aréna

V Labyrintu se ocitnete v prostoru bludiště a tato aréna vám rovněž nabídne dostatek místa pro větší skupinu hráčů. Je však doplněna pouze o neonové osvětlení a laserové paprsky budou pravděpodobně to jediné, co kolem sebe uvidíte.

V aréně Aztéků se ovšem můžete těšit na změnu a úchvatné historické ruiny. Její prostor je vhodný pro menší počet hráčů, ale nabídne vám možnost ocitnout se ve venkovním prostředí, kde nalezete několik úkrytů.

labyrint (40)

Her, které jsou pro vás k dispozici v nabídce je nespočet. I díky tyto skutečnosti bude pro vás každá další návštěva zajímavá a plná nových zážitků. Celkem 11 odlišně zaměřených her s možností zvolit si i stupeň náročnosti vám dopřeje vystřídat několik z nich (nebo klidně všechny) a bavit se tak vždy trochu jinak, než tomu bylo při vaší poslední návštěvě.

Naučte se tedy využívat váš volný čas naplno a neztrácejte čas tím, že budete doma nečinně lenošit nebo naopak vyhledávat pořád tu samou zábavu dokola. Je přece tolik her, které jste ještě nevyzkoušeli a rovněž i ten správný čas na to, abyste objevili moderní zábavu, která má rozhodně něco do sebe.