Čím a o čem se baví muži

Muži zpravidla nesnášejí dámské dýchánky. Nechápou, jak ve změti otázek, na které ženy ani nečekají odpověď, se ženy mohou cítit dobře, a ještě navíc svá setkání plánují a těší se na ně! Pokud je běžný muž nedopatřením na „babském sletu“, je jaksi mimo dění. Vnímá jen štěbetání, neustálý smích, vidí ženy jako neřízené střely. Běžným mužem míním muže bez ženské empatie, prostě ryzího „chlapa“.
fotbalový turnaj
Čím tedy a jak se baví muži? Předně – pokud se muži setkají, jejich setkávání nebývá chaotické jako u žen. Když se muž muže na něco optá, zákonitě očekává odpověď a tu také obdrží. Muži mají svá pravidla, podle kterých se řídí, aniž by to chtěli. Jsou tak prostě nastavení od přírody. Uvažují většinou logicky a co nemohou změřit, osahat fyzicky či pronásobit, tomu nevěří. Jsou technického zaměření, rozumí strojům, motorům, baví je adrenalinové sporty, hlavně v mladším věku. I když postupně zestárnou, stále je baví aktivní sporty – rádi se scházejí v baru, v restauraci, na bowlingu – ke sledování fotbalu, hokeje. Jestliže se chystá mistrovství světa ve fotbale, ženy, chcete-li mít svého milého doma, připravte dobré pití a vykliďte prostor. Muži jsou sportovci i před televizní obrazovkou.
Muži dovedou svému týmu halasně fandit, rozhořčeně nadávat na sudího, a hlavně se dovedou radovat ze vstřeleného gólu. Do branky soupeře.
Sice jsem zmínila – když muži zestárnou, ale to je spíše „básnický obrat“. Muži totiž moc dobře vědí a dávají najevo, že nestárnou. Muž zraje. Jako víno, čím starší, tím lepší.
muži v baru
Věkem a léty jejich vlasy šediví, čímž získávají na atraktivitě. A plešatost? Plešatí jsou podle statistik prý věrní partneři!
A o čem se baví? Jednoznačně vítězí sport, sex, starší ročníky nemohou nezavzpomínat na svá léta strávená na základní vojenské službě. To je ale příhod a příběhů! Muži vzpomínají s úsměvem a správný chlap se i s úsměvem vrací ke své partnerce, která má pochopení pro to, že i muži mají své dny, kdy musejí být spolu, trochu popít, podebatovat a vypustit stres.