Dárkové či reklamní předměty

Jestliže hledáte dárkové či reklamní předměty pro své zaměstnance a klienty, pak je třeba vybrat takový, který bude vaši firmu reprezentovat a zároveň může poukazovat na to, čím se zabýváte a jaká je filozofie vaší firmy. Na všechny předměty si můžete nechat udělat svůj vlastní potisk a nebo ho nechat jen tak bez potisku.

papírový zápisníček

V nabídce na reklamní předměty naleznete kancelářské potřeby jako propisky a zápisníky, ale také hrníčky a sklenice, batohy a tašky, deštníky, domácí potřeby, elektroniku, kosmetiku, klíčenky, předměty vhodné pro volný čas a cestování. Skvělé jsou také předměty určené pro děti. Můžete si vybrat i ze sezónního zboží. Můžete si také zvolit reklamní textil a vybrat si polokošile, košile, mikiny, svetry, tílka, trika, kšiltovky, šála a mnoho dalšího.

papírové tašky

Můžete si ovšem vybrat i ekologické reklamní předměty. A tam můžete vybírat z ekologických tašek. Které jsou vyráběné z 100% bavlny, recyklovatelné bavlny, ale i z materiálu RPet 190T. zvolit můžete i papírové tašky. V nabídce mimi tašek naleznete i ekologické propisky, které jsou z bambusu, pšeničné slámy nebo dřeva. Dalšími ekologickými předměty jsou pak bloky a zápisníky, skleněné hrnky, dárkové krabice na různé předměty, bavlněné tašky na potraviny či bavlněné sportovní batůžky. Dále také dřevěné příbory, prkna, mísy či skleněné láhve na sport či do přírody. I zde můžete vybrat dárky pro děti a to například sadu na kreslení nebo dřevěné pastelky. Většina nabízených předmětů jsou velmi praktické a lidé je díky tomu budou opravdu využívat a nebudou jim jen nečinně ležet doma v šuplíku. Dík tomu vaše logo uvidí mnoho lidí na různých místech a předměty se tak stanou opravdu reklamními a o vaše značka se tak lépe dostane do podvědomí lidí. U ekologických dárků také mezi lidmi získáte dobré jméno, protože myslíte i na životní prostředí.