Dekorativní potřeby pod jednou střechou

Jsme český internetový e-obchod Flor service. Objednáváte v Čechách, platíte své zboží také v Čechách. Nemusíte se obávat skrytých poplatků nebo zasílání zboží z třetí ruky. Za kvalitu námi dodávaného zboží ručíme. Naše obchodní podmínky jsou vám k dispozici na našem webovém portálu, kde zjistíte i možnosti způsobu doručování a možnosti plateb v naší republice i na Slovensko.

vánoční věnec dekorativní

Na prodávané zboží poskytujeme zákonnou záruční lhůtu dvacet čtyři měsíců pro domácí použití. Pokud jste jako kupující – osoba samostatně výdělečně činná, pak záruční lhůta činí šest měsíců ode dne dodávky objednaného zboží. Dovolujeme si upozornit, že záruka se nevztahuje na záměrné poškození či mechanické poškození zboží nebo snad neodbornou montáž či neoprávněným zásahem do artiklu.

Přiloženou fakturu, která je součástí dodávky prosím nevyhazujte, ale uschovejte si ji pro případnou reklamaci, bude-li potřeba.

Dekorativní potřeby podle sezóny.
Nabízíme vám širokou škálu dekorativních předmětů podle sezóny pro vaše šikovné ruce, které mohou být základem pro tvoření anebo si můžete objednat již celý hotový a pěkný dekorativní kousek, který bude zkrášlovat a zútulňovat váš byt.
Námi dodávané, například sušené květiny, jsme schopni dodat v jakémkoliv druhu, a to dokonce za nejvýhodnějších podmínek v celé České republice!
Dále vám nabízíme různé floristické potřeby, náramky a šperky z perel, držáky a úchyty na věnce a dekorace, koše, ošatky s truhlíky a samozřejmě také i věnce.

roztomilý keramický andílek

Nesmí chybět ani keramické sošky
Nesmí chybět ani keramická sošky andělů, kterých máme v nabídce bezpočet, ať to jsou andílci stojící, sedící, alabastrově štíhlí bílí či s nádechem do šedé barvy.
Pohled na bílo stříbrného anděla s klasickými křídly dokáže zklidnit mysl i duši, proto také andělé existují i v našich představách, a zvláště při velmi citlivých životních událostech k nim naše mysl i duše u t í k a j í …