Tuzemská dovolená

Nu, jen přemýšlejte. Vím, že je potřeba se v práci a sousedům pochlubit, že jste byli v Austrálii, ale je to opravdu nutné? Hezká příroda na vás nečeká jen v daleké cizině, ale i zde, u nás doma. Například Morava je takovou pokladnicí přírodních scenérií. A je jedno, zda jste na Pradědu, nebo někde na druhé straně.

A když už jsme u toho Pradědu, nedaleko je pohoří Králický Sněžník a zase nedaleko něj Dolní Morava. Zde je vše uzpůsobeno pro případné návštěvy. A že je to turisticky oblíbený kraj svědčí i to, že sehnat zde volné kapacity k ubytování není zrovna jednoduchou záležitostí.

Jesenicko

Pro vás, jako čtenáře tohoto článku to však problém nebude. Vy si totiž bydlení můžete jedním pohybem zajistit ihned a dopředu. Stačí když kliknete na následující jinak barevný text a máte po starostech. Ubytování Dolní Morava vám tak bude plně k dispozici. A nudit se zde rozhodně nebudete.

Pokud ještě neznáte Bukovou horu, budete jistě mile překvapeni, co všechno se zde dá zažít a je jedno zda je to v létě nebo v zimě.

Vodní nádrž

Klidně můžete sportovat, nebo jen odpočívat. Každému jak jeho libost. Je zde množství turistických tras, stejně jako cyklo stezek. V okolí je spousta dalšího vyžití. Doporučit lze jistě návštěvu Velkých Losin, které jsou proslulé procesy s čarodějnicemi. Kdo viděl film, nebo četl knihu „Kladivo na čarodějnice“, je návštěva tohoto lázeňského městečka takřka povinností.

Pokud se vám bude chtít, můžete také vyšlapat pěšky až na nejvyšší horu Moravy, a to na Praděd. Při tom tedy nemůžete minout Karlovu Studánku, kde je nejčistší vzduch v Evropě a krásné prostředí.

Prostě, nedá se popsat ani desetina toho co můžete v tomto kraji vidět. Nezbývá vám, než se přesvědčit sami a ihned si také zajistit bydlení. Bude tu o vás postaráno po všech stránkách a personál se bude snažit, aby vám nescházelo naprosto nic. Budete zde jako doma.