Zažijte počítačovou hru na živo

Jste milovníkem počítačových her? Trávíte u nich několik hodin denně a jste neustále spojení s kamarády na síti? Baví vás určitý cíl hry. Plnění nejrůznějších úkolů a hledání tajných předmětu, abyste se dostali do další úrovně nebo získali výhodný bonus. Máme pro vás hru, kterou si budete moci zahrát na vlastní kůži. Kdy se ocitnete v roli tajného agenta nebo budete muset zachránit obyvatele města před zabijáckou kazetou. Zní to lákavě a rádi byste něco takového vyzkoušeli? Tak neváhejte a vydejte se do Kolína, kde je toto možné. Hra probíhá v budově z první republiky a nachází se v ní jedinečná úniková místnost Praha Enigma Escape.cz. Hra je určena pro dva až pět lidí. Časoví limit je sedmdesát pět minut. Úniková hra nabízí dvě základní hry.
klíč k zámku
Dvojitý agent je naše první a zahajovací hra. Odehrává se v období sovětského svazu. Hra probíhá v konspiračním bytě tajného agente George. Ten se s vámi před pár dny sešel a řekl vám, že se dostal k tajným informacím, díky kterým by sovětský svaz mohl ovládnout svět. Dokumenty jsou pod krycím jménem „Hvězda“. Agent George se ztratil a sním i dokumenty. Vaším cílem bude rozluštit tajné klíče a šifry, abyste zjistili, co se stalo s agentem a kam se poděli dokumenty. Kdyby padly do špatných rukou, bylo by zle. Čas vám věží stihnete vše vyřešit?enigma escape

Druhá hra je Samara. Je tvořená na podmět hororového filmu Kruh. Ve hře jde o to, získat záhadnou videokazetu, která má na svědomí mrtvé obyvatelé města. Každý, kdo se na ní podívá, za pár dní umře. Vaším úkolem je zjisti, co je na kazetě. Budete na to mít odvahu? Pak už jen stačí kazetu zničit. Stihnete to včas, než vás Samara dostane? Tato hra není vhodná pro malé děti. Ve hře jsou lekavé scény. Děti by se mohli bát.

Určitě se budete skvěle bavit a nudit se nebudete. Vyzkoušejte jednu z naších her.